PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Dukla odjela na soustředění do Trutnova

17. 2. 2020 | Redakce

Dukla odjela na soustředění do Trutnova

Start jarní sezóny se blíží, a tak Dukla odjela na soustředění do Trutnova, aby do března doladila formu. Na konci soustředění se pak svěřenci trenéra Skuhravého utkají s Chrudimí, které mají po podzimní části soutěže rozhodně co vracet. Utkání se odehraje v sobotu 22.2. ve 12:00 na hřišti v Mikulovicích.

V zimním přestupovém období prochází chrudimský kádr řadou změn. Klub posílili Ladislav Mužík a Jan Nikodém z Pardubic a také Michal Trávníček z Hradce Králové. V Chrudimi oproti podzimu nebude pokračovat záložník Tomáš Froněk a obránce Lukáš Mastík.

Hned na začátku zimní přípravy se chrudimští fotbalisté vytáhli a po skvělém výkonu remizovali s prvoligovými Teplicemi 2:2. Dobrý výkon předvedli také proti B-týmu Slavie Praha, který porazili poměrem 9:2. Naopak se jim nevydařilo utkání s druholigovým Sokolovem, kterému podlehli 1:3.

S MFK Chrudim se svěřenci trenéra Skuhravého utkali naposledy v říjnu v rámci 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Tři body za vítězství bral soupeř, který pražskou Duklu porazil 3:2.

Na soustředění odjeli tito hráči:

Brankáři: Matúš Hruška, Jan Šťovíček, Jakub Štefan.

Obránci: Jiří Piroch, Daniel Fišl, Martin Chlumecký, Daniel Kozma, Artem Kovernikov, Daniel Souček, Dominik Preisler, Tomáš Lauko.

Záložníci: Štěpán Krunert, Daniel Tetour, Mohamed Doumbia, Róbert Kovaľ, Filip Hašek, Josef Jakab, Samuel Dancák, Tomáš Kott, Lukáš Holík, Ondřej Ullman.

Útočníci: Vojtěch Hadaščok, Marek Fábry, Karsten Ayong, Kim Seung Bin.

William Mackleyther Palacios Vera a Filip Rada se soustředění ze zdravotních důvodů nezúčastní.

Dukla do toho!

 

Fotogalerie


Partneři klubu