FANSHOP

#HOLÍK2022 ✍️ Lukáš Holík podepsal nový kontrakt

13. 2. 2020 | Redakce

#HOLÍK2022 ✍️ Lukáš Holík podepsal nový kontrakt

Záložník Lukáš Holík zůstane na Julisce minimálně do konce června 2022. Ve čtvrtek se s Duklou dohodl na prodloužení kontraktu.

Po příchodu zimní akvizice Marka Fábryho ze slovenské Nitry hlásí Dukla další posílení. V našich řadách bude i nadále působit křídelník Lukáš Holík, který na Julisce podepsal novou smlouvu platnou do 30. června 2022. Ta dosavadní mu měla vypršet letos.

„Jsem rád, že budu pokračovat v Dukle. Děkuji za velkou důvěru pana Pauknera a celého vedení a za jednání, která byla na velmi profesionální úrovni. Zavázal jsem se, že teď budu o to víc pracovat a snažit se Duklu dovést tam, kam patří – do první ligy,“ těšil se Lukáš Holík na výzvu v podobě návratu mezi elitu.

„Jsme rádi, že jsme prodloužili smlouvu s naším momentálně nejlepším střelcem. Věříme, že nám svými góly pomůže v boji o postup do první ligy,“ podotkl člen představenstva Dukly Pavel Vandas.

Lukáš Holík přestoupil do Dukly v září 2017 ze Zlína, kdy se dejvickému celku upsal na tři roky. Sedmadvacetiletý záložník odehrál ve svém prvním ročníku na Julisce 23 ligových utkání, v nichž se čtyřikrát zapsal mezi střelce.

Další sezonu strávil na hostování v mateřském Zlíně, během ročníku 2018/19 pak v lize nastoupil k 20 zápasům a vstřelil dvě branky.

Letos patří Lukáš Holík k oporám Dukly. Ve čtrnácti odehraných utkáních druhé nejvyšší české soutěže nasázel šest branek.

 

Fotogalerie


Partneři klubu