Další přípravné zápasy Duklu čekají už tento týden

28. 1. 2020 | Redakce

Další přípravné zápasy Duklu čekají už tento týden

Ve středu 29. 1. vyzvou svěřenci trenéra Skuhravého třetiligový Mas Táborsko. Utkání se odehraje v Milevsku ve 14:00. V sobotu je pak čeká zápas s druholigovým celkem FC Sellier & Bellot Vlašim, které se odehraje na hřišti soupeře ve 14:00.

Mas Táborsko je jedním z hlavních aspirantů na postup do druhé ligy. V ČFL ve skupině A je po patnácti odehraných kolech na prvním místě s dvoubodovým náskokem na B tým pražské Sparty. Táborsko pod vedením trenéra Miloslava Brožka prohrálo pouze dvě ligová utkání.

Hráči Táborska mají za sebou už čtyři přípravná utkání. Na začátku přípravy porazili B tým Dukly 2:3, následně vyzvali prvoligový Slovan Liberec, se kterým prohráli 7:2. V dalším zápase se utkali s druholigovým Varnsdorfem, který porazili 2:1 a v posledním zápase porazili B tým Českých Budějovic 4:2.

Vlašim se ve druhé lize zatím trápí. Po podzimní části soutěže je na 14. místě a na předposlední Vítkovice má náskok 4 bodů. Vlašim se v průběhu sezóny trápila především v útoku. Do přípravy se tak zapojila hned šestice nových hráčů, kteří do Vlašimi přišli na zkoušku.

V sobotu 11. ledna pak odehráli první přípravné utkání, ve kterém porazili třetiligový Písek 10:0. V dalším utkání porazili Admiru Praha 2:1 a 21. ledna vyzvali prvoligovou Boleslav, se kterou prohráli 3:0. V posledním přípravném utkání pak přehráli třetiligové Živanice 0:6.

Fanoušci Dukly si jistě rádi vzpomenou na poslední vzájemné utkání s Vlašimí. V srpnu se oba celky střetly v rámci 7. kola F:NL. Tři body za výhru 4:0 si odnesli svěřenci trenéra Skuhravého.

Dukla do toho!  

 

Fotogalerie


Partneři klubu