WU9: V Benešově se představily baletky na prvním turnaji

15. 1. 2020 | Redakce

WU9: V Benešově se představily baletky na prvním turnaji

​V sobotu 11.1. si děvčata z kategorie WU9 zahrála první letošní turnaj v Benešově pro chlapce ročníku 2012 a děvčata ročníku 2011 a mladší. Turnaje se účastnilo 7 děvčat, které doplnili 2 chlapci ročníku 2012 z kategorie U8.

Po srazu si všichni vybrali dres s oblíbeným číslem a vydali se prozkoumat halu s umělým povrchem. První zápas se hrál s děvčaty ze Slavie. Kluci se již po prvním zápase s děvčaty seznámili a na hřišti předváděli skvělé výkony. Po 20 minutovém zápase sice prohráli, ale všichni si start turnaje užili. Po krátké pauze se hrál druhý zápas s chlapci z Humpolce, který skončil vítězstvím našeho týmu. Po tomto zápase se v šatně zahájil turnaj v prší pod vedením Káji. Kdo se neúčastnil turnaje, hrál jiné hry.

Poslední zápas dopoledne před obědem s týmem z Táborska skončil prohrou, ale všichni si spravili chuť na obědě. Vývar a poté kuřecí řízek s bramborovou kaší všem chutnal. Během odpočinku po obědě se pokračovalo ve hrách a turnaji v prší. Následoval předposlední zápas turnaje a to se známým týmem z Kolovrat. Na všech už byla znát jistá únava a zápas skončil remízou.

Na poslední zápas s domácím Benešovem už se moc síly nenašlo a soustředění na hru už také nebylo stoprocentní. Po tomto zápase nás čekalo vyhlášení. Se 17 vstřelenými góly se smíšený tým děvčat WU9 a chlapců U8 umístil na 4. místě. Všichni si z Benešova odvezli bramborovou medaili, spoustu nových fotbalových zkušeností a společných zážitků.

 

Fotogalerie


Partneři klubu