WU18: Dorostenky zahájily přípravu na jarní část sezony

6. 1. 2020 | Redakce

WU18: Dorostenky zahájily přípravu na jarní část sezony

V pondělí 6. ledna se v tréninkovém centru na Ruzyni sešel tým dorostenek, který zahájil přípravu na jarní sezony. Jak budou dorostenky trénovat, jaké zápasy je čekají a rozhovory z týmu najdete níže v našem článku.

Trenérský tým v čele s Jakubem Kowolowski má na startu přípravy 37 hráček. Několik nemocí i zranění blokuje startu téměř 10 hráčkám, přesto do 2 týdnů by měl být tým téměř kompletní. Dorostenky se budou připravovat v domácím prostředí a během přípravy odehrají téměř všechny utkání na Julisce, kde je také čeká podstatná část druhé poloviny sezony.

Na úvod sehrají děvčata dvě modelová utkání, poprvé za dva týdny přivítají mix. týmu z Lokomotivy Brno Horní Heršpice, další týden dorazí Fortuna Drážďany. Na soustředění v Ústí nad Orlicí odehrají utkání s Duklou Praha WU15 a dorostenkami FC Hradec Králové. V únoru čeká tým maraton několika utkání, kde postupně poměří síly s FK Pardubicemi, Sigmou Olomouc, Baníkem Ostrava, Vítkovicemi, Slávií Praha WU15 a FK Duklou Praha A. Čeká je také pohárové utkání s Viktorií Plzeň a start jarní části odehrají dorostenky 8. března od 17:00 s týmem ABC Braník.

Nyní si poslechněte, co prozradili trenér Jakub Kowolowski a hráčky na prvním setkání v novém roce i v nové sezoně.

Marie Vostálová, střední záložnice:

Anita Machačová, levá obránkyně, kapitánka týmu:

Jakub Kowolowski, trenér dorostenek:

Tereza Dvořáková, střední záložnice:

 

Fotogalerie


Partneři klubu