FANSHOP

V Libčicích nad Vltavou se utkáme s prvoligovými Bohemians

14. 11. 2019 | Redakce

V Libčicích nad Vltavou se utkáme s prvoligovými Bohemians

Ani v reprezentační pauze dukelský A tým nezahálí a poctivě se připravuje na páteční přátelské utkání. V Libčicích nad Vltavou poměří své síly s prvoligovým týmem Bohemians Praha 1905. Zápas se odehraje na hřišti AFK Libčice n. V., U Přívozu 570 (poblíž železniční stanice).

Klokani jsou v tabulce FORTUNA:LIGY na 12. místě se ziskem 16 bodů po 16 kolech. Zatím je trápí horší defenzíva, o čemž svědčí i 28 obdržených branek, které mají na kontě. Ani útok však není efektivní v zakončování. Poslední ligovou výhru si připsali ve 13. kole proti Opavě, kterou v Ďolíčku porazili 1:0.

Bod si připsali po bezbrankové remíze se Slováckem. „Každá remíza doma je samozřejmě ztráta. Na druhou stranu je potřeba říct, že jsme hráli s velmi dobrým soupeřem, který je venku extrémně nebezpečný a úspěšný. Podařilo se nám po většinu zápasu Slovácko přehrávat díky maximálnímu nasazení. Do 80. minuty jsme soupeře dostali pod tlak, bohužel finální řešení nebylo produktivní. V závěru hrozil soupeř, hlavně po centrech po naší pravé straně,“ komentoval utkání trenér Luděk Klusáček, který v říjnu nahradil na pozici hlavního trenéra Martina Haška.

V posledním ligovém utkání Klokani nestačili na Mladou Boleslav, které podlehli 2:1. „Utkání se mi nehodnotí lehce, protože cítím, že jsme měli blízko ne k bodu, ale ke třem. Podařilo se nám slušně vstoupit do zápasu, dostali jsme se do vedení. I když měla Boleslav určitou herní převahu, tak jsme byli nebezpečnější z brejků. Bohužel na začátku druhé půle přišel krátký výpadek a domácí utkání otočili. Naše snaha v závěru už vyzněla naprázdno,“ uvedl po zápase trenér Klusáček.

Duklu příští týden čeká domácí utkání s Hradcem Králové. Po remíze ve Varnsdorfu jsou svěřenci trenéra Skuhravého na 2. místě, 4 body za vedoucími Pardubicemi. Bodově se však na ně dotáhla Jihlava. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu