• B-tým zápasy

• 29.09.2019

Dukla B: Po vyrovnaném zápase s béčkem Liberce máme jen bod

V osmém kole přivítal B-tým Dukly v Jirnech béčko Slovanu Liberec. Hosté v dosavadních sedmi kolech získali o tři body méně než Dukla, a tak se očekával vyrovnaný zápas. Po dvou rozdílných poločasech, kdy si v první půli více brankových příležitostí vytvořili hosté z Liberce, ale gólově byla úspěšnější Dukla, se ve druhé půli karty obrátily a zatímco Dukla hosty v počtu brankových příležitostí jasně předčila, stříleli góly hosté, a tak v základní hrací době zůstal stav vyrovnaný 3:3, po poločase 2:1 pro Duklu. V závěrečném penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté, kteří proměnili všech 5 střel ze značky pokutového kopu, oproti 4 úspěšným střelám Dukly. V rychlém, svižném zápase vidělo 80 diváků pěkný fotbal. Do rámce zápasu zapadla i trojice rozhodčích, s hlavním rozhodčím Krejsou a asistenty Radinou a Nejedlem, kteří objektivním rozhodováním přispěli k pěkné a napínavé fotbalové podívané.