PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Dorostenci zaznamenali vítězství, remízu i prohru

24. 9. 2012 | Redakce

Dorostenci zaznamenali vítězství, remízu i prohru

O víkendu se utkala osmnáctka s Přední Kopaninou, s kterou remizovala 3:3. Mladší dorostenci U17 zvítězili na hřišti Meteoru 3:2, dorostenci U16 stejnému soupeři podlehli 0:2.

FK Dukla Praha U18 - FC Přední Kopanina - 3:3 (2:1)

Sestava: Kořínek – Kulikov, Filip, Veselý, Ksandr (57. Buchar) – Volek (46. Stuj), Troníček, Vrkoč – Benda (46. Romanovskyy), Toman (46. Kříž), Tříska (57. Soukup).
Branky: 5. 1:0 Benda (Vrkoč), 44. 2:1 Toman (Tříska, Troníček), 90. 3:3 Filip (Kříž, Stuj) - 11. 1:1, 51. 2:2, 70. 2:3.

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta: "Dnes jsme nastoupili proti mužstvu s nejlepším útokem v soutěži a Kopanina své útočné kvality znovu prokázala. Přestože jsme dvakrát vedli a kvalitní kombinací jsme soupeře herně převyšovali, Kopanině se vždy povedlo rychle využít našich zaváhání k vyrovnání a v 70. minutě jít dokonce do vedení. Z mého pohledu je velmi potěšující velká vůle, se kterou šli kluci i za nepříznivého stavu velmi silně za vyrovnávacím gólem, který se jim podařilo v 90. minutě zaslouženě vstřelit."

FK Meteor Praha VIII - FK Dukla Praha U17 - 0:3 (0:0)

Sestava: Vávra - Vorel (66. Bezpalec), Vachoušek (41. Nadri), Bohánek, Komárek - Kolařík (64. Najman), Beneš, Vosátka (78. Kucharský), Melichar, Petrák, Farkaš.
Branky: 61. Beneš (přímý kop), 70. Farkaš (as.Petrák,Nadri), 79. Kucharský (as.Nadri,Farkaš).

Hodnocení trenérů: "Na mokrém trávníku areálu Štěpničná se hrálo oboustranně aktivní utkání s množstvím zajímavých herních situací. Při jejich řešeních jsme oproti soupeři prokázali větší kvalitu, variabilitu i nezbytnou přesnost, což ve druhém poločase vyvrcholilo vstřelením tří branek. Soupeř měl také své možnosti, ale bez efektivity v zakončení. Dobré momenty ve hře předvedli Vávra, Bohánek, Komárek, Petrák, Beneš a Farkaš. Základem úspěchu však byl silný týmový výkon, všem hráčům patří naše poděkování."

FK Meteor Praha VIII - FK Dukla Praha U16 - 2:0 (0:0)

Sestava: Štorc - Dostál, Pešička, Racocha, Čermák (40. Šťastný) - Šíma, Sell (51. Mamedov), Kozel - Tylšar (60. Šejko), Brabenec, Matějka (55. Hájek).
Branky: 51. 1:0, 80. 2:0.

Hodnocení trenérů: "Kdybychom po prvním poločase vedli 4:0, nikdo by nemohl nic namítat. Od patnácté minuty jsme hráli proti deseti, dostávali se do stoprocentních brankových možností, dokázali se vyrovnat s brutální a zákeřnou hrou soupeře, se zdržováním a simulováním, s křivdou u neodpískané jasné penalty pro nás. Místo toho jsme zápas prohráli. Bohužel jsme si zápas prohráli sami, neproměněnými šancemi. Dnes vyhrál antifotbal nad fotbalem."
 

Fotogalerie


Partneři klubu