PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Přijďte fandit Dukle!

30. 8. 2019 | Redakce

Přijďte fandit Dukle!

V sobotu 31. srpna v 10:15 se svěřenci trenéra Skuhravého utkají s Vlašimí. My Vám přinášíme důležité informace, které je dobré vědět, než se na Julisku vydáte.

Stadion se otevře v 9:15. Vstupenky je možné zakoupit výhodněji přes SMSticket do pátku 30. 8. 2019, v den zápasu také můžete vstupenky zakoupit online, ale již za plnou cenu, která bude i na pokladnách. Připomínáme fanouškům, kteří si koupí vstupenku v předprodeji (fyzicky i přes SMSticket), že pro ně je určen zvláštní vstup směrem k zastávce MHD, není potřeba, aby čekali ve frontě u pokladen. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Parkoviště u stadionu je stále v rekonstrukci. Doporučujeme tedy pro přepravu na stadion využít MHD (metrem A na zastávku Hradčanská, dále autobusem 131 na Julisku). Parkovací místa v ulicích u stadionu jsou velice omezená.

Spodní stánek s občerstvením a jeho okolí jsou z důvodu rekonstrukce uzavřeny. Z tohoto důvodu bude také po celou dobu utkání uzavřené i přidružené krajní schodiště. Spodní stánek s občerstvením bude nahrazen provizorním výčepem, který bude umístěn pod sektorem C s nápisem „U“.

Stále platí nabídka snídaňových pokrmů ve stáncích na stadionu. Můžete se tedy těšit na croissanty, pomerančové fresh džusy nebo výběr z několika druhů kávy.

Přijďte podpořit Duklu!

 

Fotogalerie


Partneři klubu