PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Co potřebujete vědět než zítra přijdete na stadion?

16. 8. 2019 | Redakce

Co potřebujete vědět než zítra přijdete na stadion?

Už v sobotu 17. 8. odehraje Dukla svůj třetí domácí zápas v této sezóně. Výkop je ve standardním čase - v 10:15. Přečtěte si všechny nezbytné informace.

Stadion se otevírá v 9:15. Vstupenky je možné zakoupit výhodněji přes SMSticket do pátku 16. 8. 2019, v den zápasu také můžete vstupenky zakoupit online, ale již za plnou cenu, která bude i na pokladnách. Připomínáme fanouškům, kteří si koupí vstupenku v předprodeji (fyzicky i přes SMSticket), že pro ně je určen zvláštní vstup směrem k zastávce MHD, není potřeba, aby čekali ve frontě u pokladen. Děti do 15 let chodí na Julisku zdarma.

Dále připomínáme, že parkoviště u stadionu je stále v rekonstrukci. Doporučujeme tedy pro přepravu na stadion využít MHD (metrem A na zastávku Hradčanská, dále autobusem 131 na Julisku). Parkování v ulicích u stadionu je velice omezené.

Spodní stánek s občerstvením a jeho okolí budou z důvodu rekonstrukce uzavřeny. Z tohoto důvodu bude také po celou dobu utkání uzavřené i přidružené krajní schodiště. Spodní stánek s občerstvením bude nahrazen provizorním výčepem, který bude umístěn pod sektorem C s nápisem „U“.

Také se můžete těšit na výběr snídaňových pokrmů. Ochutnat můžete několik druhů kávy, croissanty, vajíčka se slaninou nebo pomerančové fresh džusy.

Přijďte podpořit Duklu!

 

Fotogalerie


Partneři klubu