• B-tým zápasy

• 12.08.2019

Dukla B: Premiéra v ČFL se nepodařila, domácí Zápy rozhodly během první půle

K premiérovému zápasu B-týmu Dukly přiřkl los soupeře nadmíru těžkého, protože SK Zápy v loňském ročníku ČFL skončily jen se čtyřbodovou ztrátou na pěkném druhém místě za postupujícím Vyšehradem. Domácí své loňské kvality potvrdili i v prvním kole nového ročníku, když se během prvních deseti minut dostali do dvougólového vedení a po vstřelení třetího gólu v 37. minutě rozhodli v podstatě zápas již během prvního poločasu. I když B-tým Dukly se po prostřídání během druhé půle dostal do několika nadějných příležitostí a zkorigoval výsledek alespoň dvěma góly, domácí udrželi rozdíl tří gólů a zvítězili zaslouženě 5:2. Za domácí tým nastoupil na postu pravého obránce bývalý hráč Dukly, šestatřicetiletý Pavel Hašek.