FANSHOP

Malé pražské derby se blíží

2. 8. 2019 | Redakce

Malé pražské derby se blíží

Už v neděli 4. 8. 2019 v 10:15 přivítáme doma pražského rivala Viktorii Žižkov. Co všechno potřebujete vědět než na Julisku vyrazíte?

Stadion se otevře v 9:15. Vstupenky je možné zakoupit výhodněji přes SMSticket do soboty 3. 8. 2019, v den zápasu bude také možné vstupenky zakoupit online, ale již za plnou cenu, která bude i na pokladnách. Připomínáme fanouškům, kteří si koupí vstupenku v předprodeji (fyzicky i přes SMSticket), že pro ně je určen zvláštní vstup směrem k zastávce MHD, není potřeba, aby čekali ve frontě u pokladen. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Doporučujeme využít pro přepravu na stadion městskou hromadnou dopravu (metrem A na zastávku Hradčanská, dále autobusem 131 na Julisku). Parkoviště u stadionu je z důvodu rekonstrukce mimo provoz a další možnosti parkování v okolí stadionu jsou velmi omezené.

Pečlivě procházíme každý feedback, který nám zasíláte po každém domácím utkání, a proto se v neděli můžete nově těšit na výběr snídaňových pokrmů v podobě několika druhů kávy, vajíček se slaninou, tradičních párků, máslových či čokoládových croissantů nebo také pomerančových fresh džusů.

"Hlasatel z Julisky" bude v omezeném počtu k dostání zdarma na pokladnách. Permanentkáři si již tradičně budou moci bulletin vyzvednout ve stánku fanshopu.

Těšíme se na Vás!

 

Fotogalerie


Partneři klubu