PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Na Julisce proběhla předsezonní tisková konference

17. 7. 2019 | Redakce

Na Julisce proběhla předsezonní tisková konference

Tisková konference fotbalového klubu Dukla Praha před začátkem nové sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proběhla ve středu dopoledne. Zástupci z vedení klubu a A týmu se vyjádřili ke změnám na Dukle a k plánům do budoucnosti.

Úvodní slovo si na tiskové konferenci vzal výkonný a sportovní ředitel klubu Pavel Vandas, který zdůraznil, že klub je potřeba stabilizovat po sportovní i ekonomické stránce. Ze své pozice se však nebrání tomu, aby tým využil případnou možnost postupu, a uvedl, že klub chce o první ligu bojovat.

Trenér A týmu Roman Skuhravý poukázal na velké změny a omlazení dukelského kádru. Vyzdvihl ovšem, že ze svých svěřenců cítí obrovskou touhu uspět, a tak věří, že se mužstvo popere o každý bod. Trenér také řekl, že některé zápasy přípravy nevyšly hlavně kvůli velkému střídání v poločase. Zároveň podotkl, že v prvních kolech ligy Dukla bude hrát s kluby z horní části tabulky, a tedy prvních 5 až 6 kol ukáže, jak je mužstvo připraveno.

Kapitán A týmu Daniel Tetour na otázku, zda uvažoval o přestupu, odpověděl, že se s trenérem i vedením dohodl, že kdyby přišla zajímavá nabídka pro něho i klub, tak by mu v přestupu nebránili. Dodal také, že i když nějaké nabídky přišly, přestup se nikdy nedotáhl do konce, a tak se zatím bude snažit Dukle co nejvíce pomoci.

Nová sezóna startuje už tento víkend. V sobotu v 10:15 hostí Dukla doma FK Fotbal Třinec.

 

Fotogalerie


Partneři klubu