• Články žáci

• 17.09.2012

Žáci zvítězili nad Litvínovem i Meteorem

Jako první nastoupili do víkendových utkání mladší žáci, kteří rozválcovali Meteor Praha 25:2 - U13 a 14:7 - U12. V neděli odpoledne následovaly dva duely v Litvínově, odkud veze U15 výhru 7:1 a U14 5:1.

FK Litvínov - FK Dukla Praha U15 - 1:7 (1:2)

Sestava: Czehowsky - Garček (35. Aidar), Šíma (35. Nikrmajer), Kocourek, Král (45. Jardeky) - Doležal, Joun, Šimek (62. Řepa) - Koubek (45. Hosnédl), Tkachenko, Sláma (35. Pusch). Trenér: Fišar.
Branky: 41., 49., 60. Tkachenko, 20. Garček, 33. Sláma, 55. Pusch, 70. Řepa.

Hodnocení utkání: Již od začátku utkání nám soupeř jasně naznačil, že bude spoléhat na dobrou defenzivu a hledat nákopy rychlého útočníka, což se dařilo skoro po celý první poločas. My jsme drželi míč a kombinovali, ale nepřišel ten moment překvapení k průnikům do vápna nebo důraz v zakončení a dorážkách.Ve druhém poločase se zrychlila kombinace a přechod do útoku byl přímočařejší. Domácím hráčům docházeli síly a i proto narůstalo skóre v náš prospěch, nutno říci že po pěkných akcích.

FK Litvínov - FK Dukla Praha U14 - 1:5 (0:2)

Sestava: Šťovíček - Hamborský (42. Herman), Praus, Kubů (47. Gabal), Šimonovský (47. Bell) - Štědrý, Mentberger, Palivec - Kysela, Bažo, Mareš (47. Bažant). Trenér: Večeřa.
Branky:  Bažo 2 (Štědrý 1), Mentberger 2 (Bažo, Palivec, Štědrý), Kubů (Bažo)

Hodnocení utkání: "Od první minuty se soupeř stáhl a zahustil prostor kolem svého vápna. Trvalo nám skoro celý první poločas než jsme si vytvořili gólové šance a vstřelili branku. Až v první čtvrthodině druhého poločasu jsme zpřesnili a rychle otáčeli hru a tím se kombinačně dostávali do šancí. Po inkasované brance na 1:4 a střídání hráčů naše souhra vázla. Poslední branka padla z penalty, kdy se V. Bažo přímočaře prosazoval do vápna mezi dva hráče a tím druhým byl faulován."

FK Dukla Praha U13 – FK Meteor Praha VIII - 25:2 (8:0, 6:2 / 3:0, 8:0)

Sestava I.: Slanina – Bohdan, Houha – Nussbauer, Ferreira, Švihálek, Vácha – Racocha --- Žáček, Drozd, Švarc, Tříska. Sestava II.: Záhora – Štěpánek, Kalabis – Jůza, Štancl, Studnička, Babka – Rattay --- Tvrdík, Hamborský, Pelc . Trenér: Žipaj.
Branky: Racocha 3x, Ferreira 3x, Nussbauer 4x, Houha, Švihálek 2x, Drozd 3x, Záhora, Štancl 2x, Studnička 2x, Rattay, Babka 2x, Tříska.

FK Dukla Praha U12 - FK Meteor Praha VIII - 14:7 (4:2)

Branky: Žůrek 4x, Kočí 3x, Kozel 3x, Dolák 1x, Mentberger 1x, Ludvíček 1x, Peake 1x.