PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Hráči Dukly v reprezentacích U21

12. 6. 2019 | Redakce

Hráči Dukly v reprezentacích U21

Během reprezentačí pauzy na závěr sezony se tři hráči dukelského A týmu zúčastnili reprezentačních programů svých národních výběrů. Podívejte se, jak se jim dařilo.

Český tým U21 trenéra Karla Krejčího má za sebou soustředění v Rakousku, na kterém nechyběli David Douděra a Daniel Souček. Trenér si pochvaloval výborné podmínky, českým hráčům se dařilo i v přípravných zápasech. S Ruskem 5. června vyhráli 1:0, do základu nastoupil Daniel Souček, kterého v 83. minutě vystřídal David Douděra. Nad Slovenskem 9. června zvítězili Češi 2:1, David Douděra odehrál celý zápas. V září začíná kvalifikace na mistrovství Evropy, sraz se dá považovat za úspěšnou generálku.

Samuel Dancák je ve stejné věkové kategorii jako Souček s Douděrou, náleží do slovenské U21, kterou vede trenér Adrian Guľa. Ve vzájemném zápase sousedů 9. června byl Dancák na straně poražených, do zápasu naskočil jako střídající hráč v 67. minutě. Ještě před tím hráli Slováci 6. června s Arménií, kterou porazili drtivě 6:0, Dancák ale do zápasu nezasáhl.

Děkujeme našim hráčům za skvělou reprezentaci Dukly na mezinárodním poli! 

Fotografie: FAČR

 

Fotogalerie


Partneři klubu