FANSHOP

A tým opouští pět hráčů

27. 5. 2019 | Redakce

A tým opouští pět hráčů

Po skončení sezony hlásí Dukla první odchody. Hráčská smlouva skončila Branislavu Miloševičovi, Ivanu Ostojičovi a Uroši Djuranovičovi. Další dva hráči nepřijali nabídku klubu na prodloužení smlouvy – konkrétně Marek Hanousek a Michal Bezpalec.

Branislav Miloševič strávil v našem klubu dlouhé čtyři roky, svůj debut v české první lize odehrál 1. srpna 2015. V dresu Dukly odehrál srbský obránce 108 ligových zápasů, vstřelil 7 gólů a připsal si 11 asistencí. V poslední sezoně nastupoval s kapitánskou páskou. „Děkuji všem spoluhráčům, fanouškům a lidem z klubu, všem, kteří se zasloužili o to, že jsem se v Dukle cítil celé čtyři roky jako doma. Odcházím, ale klub a Praha zůstanou navždy v mém srdci,“ řekl Braňa na rozloučenou.

Obránce Ivan Ostojič spojil s Duklou dva roky svého života, v našem dresu debutoval 27. července 2017, odehrál 47 ligových zápasů. I on se nyní po konci smlouvy vrací domů do Srbska.

Černohorec Uroš Djuranovič přišel do Dukly v srpnu 2017, z postu útočníka nastřílel v 51 ligových zápasech 9 gólů a přidal 3 asistence. Po dvou letech mu skončila smlouva.

Marek Hanousek byl až na krátké působení v Plzni tváří Dukly během celé své profesionální kariéry, zažil s ní postup do první ligy a nyní bohužel i sestup do druhé. Nosil kapitánskou pásku, odehrál 176 prvoligových zápasů, z postu záložníka vstřelil 14 gólů a na 9 nahrál. Dukla Markovi nabídla novou smlouvu, hráč ale nabídku nepřijal a hledá si nové angažmá.

Stejně tak nepřijal novou nabídku Dukly obránce Michal Bezpalec. Odchovanec Dukly, který prošel jejími mládežnickými kategoriemi i juniorkou, debutoval v prvním týmu 30. dubna 2016, během čtyř ligových sezon odehrál 66 zápasů, vstřelil 1 gól a přidal 3 asistence.

Děkujeme hráčům za jejich služby Dukle a přejeme hodně štěstí v další fotbalové kariéře i v osobním životě! 

 

Fotogalerie


Partneři klubu