FANSHOP

U12 získala skvělé 4. místo na Ondrášovka Cupu

24. 5. 2019 | Redakce

U12 získala skvělé 4. místo na Ondrášovka Cupu

Minulý víkend sehrála kategorie U12 finálový turnaj Ondrášovky, který se konal v Šumperku. Turnaje se jako obvykle účastnily nejlepší týmy z celé republiky, kterým se povedlo kvalifikovat.

Kluci mají celou sezonu velice dobrou formu a stále více ukazují v zápasech věci, na kterých pracujeme v tréninkovém procesu. Proto odjeli na turnaj s ambicí umístit se co nejlépe, ovšem věděli o těžkých zápasech, které je tam čekají.

Nakonec se klukům zadařilo nad očekávání a obsadili 4 místo, což je historicky nejlepší umístění Dukly na tomto turnaji. Do posledního zápasu dokonce bojovali o druhé místo. Před námi skončily jen týmy Slavie, Sparty a Opavy. Ještě víc než celkové umístění nás těší fakt, že kluci zvládali těžké situace vždy otočit ve svůj prospěch. V základní skupině museli v posledním zápase zdolat do té doby stoprocentní Mladou Boleslav. Dvakrát se prohrávalo, ale nakonec kluci zvládli otočit na 3:2. Ve zlaté skupině pak 3 zápasy dokázali otočit v posledních sekundách, nakonec z toho byla remíza se Spartou z poslední střely zápasu a vítězství z posledních akcí s Pardubicemi a Českými Budějovicemi.

Tým ukázal velkou mentální odolnost a vždy, když bylo třeba zabrat, kluci zabrali. A to nás těší ze všeho nejvíc. V těžkých chvílích rozhoduje charakter, a naši hráči pomalu ukazují, že ho mají dost silný.

Adam Kolínek z Dukly byl navíc zvolen nejlepším gólmanem turnaje.

 

Fotogalerie


Partneři klubu