• Klub

• 16.09.2012

FK Dukla má nový klubový autobus

FK Dukla Praha koupila nový luxusní autobus značky Mercedes-Benz Travego, kterým dnes cestovala do Budějovic. Udělala tak další krok, v tomto případě spíše obrovský skok, ve své novodobé historii.

Kdyby se hrála první liga mezi autokary klubů, tak by měla Dukla umístění minimálně v TOP 3 jisté. Autobus, který byl převeden do vlastnictví klubu, splňuje ty nejlepší parametry. Tento model například využívá i německý Eintracht Frankfurt.

Vybavení autobusu zahrnuje samozřejmě stolečky (ideální pro karbaníky v týmu), televizi, záchod, kuchyňku či ledničku. Jeho délka je 13m, takže si v něm v klidu natáhnou nohy i Josef Marek s Janem Šebkem, nejvyšší hráči A mužstva. Autobus má potisk s logem klubu i nápisem "Hrdý na svůj klub" a tak už na první pohled každý pozná, že se blíží "Žlutej balet."

Autokar ovšem nebude využívat pouze A mužstvo. Vedení klubu vyznává jednoznačnou filozofii, že všichni hráči reprezentují Duklu Praha, takže autobus bude plně využit celou sezonu.

Model: Mercedes - Benz Travego R1 16RHD
Míst k sezení: 42