PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Sezonu uzavřeme v Příbrami

23. 5. 2019 | Redakce

Sezonu uzavřeme v Příbrami

V sobotu od 17 hodin odstartuje poslední kolo FORTUNA:LIGY. Dukla se v něm rozloučí se svou prvoligovou příslušností na hřišti 1. FK Příbram.

Před posledním kolem by se mohlo zdát, že o všem důležitém už je rozhodnuto, opak je ale pravdou. Příbram se totiž v případě své výhry nad Duklou a zároveň zaváhání Bohemians s Opavou může dostat z barážové pozice a zachránit se v první lize rovnou, a to je pro Středočechy určitě velké lákadlo. S domácími fanoušky se také bude chtít rozloučit co nejlepším výsledkem.

Dukla už má rozlučku s domácím hřištěm za sebou, minulou sobotu jsme na Julisce remizovali 0:0 se Slováckem. Sestup máme zpečetěn od prohry v Karviné. Kvůli červené kartě nám bude v Příbrami chybět v sestavě Daniel Souček. S první ligou se každopádně chceme rozloučit co nejdůstojněji.

Vzájemných zápasů Dukly s Příbramí proběhlo v historii české ligy 14, ve 4 z nich vyhrála Dukla, v 5 Příbram a ve 4 případech se remizovalo. Gólové skóre je 21:16 ve prospěch Příbrami. V této sezoně jsme proti Příbrami pokaždé tahali za kratší konec, v srpnu jsme prohráli 0:4 a v prosinci 1:2. S Příbramí jsme se utkali také v zimní přípravě, kde jsme byli pro změnu úspěšní a zvítězili jsme 4:0.

Zápas bude řídit hlavní rozhodčí Miroslav Zelinka s asistenty Milošem Vitnerem a Zdeňkem Vaňkátem a čtvrtým rozhodčím Janem Machálkem. Za delegáty dorazí Ludvík Urbanec a Oldřich Racek.

Poslední zápas Příbrami

SFC Opava - 1. FK Příbram 2:1 (1:0)

Branky: 44. Schaffartzik, 85. Bernadina - 63. Fantiš.

SFC Opava: Fendrich - Schaffartzik, Simerský, Svozil, Žídek - Zavadil - Jurečka, Řezníček (73. Juřena), Janetzký (84. Bernadina) - Jursa - Smola. 

1. FK Příbram: Kočí - Nový, Kingue (17. Kodr), Tregler, Jablonský (46. Květ) - Rezek, Soldát - Antwi, Fantiš, Matoušek - Polidar. 

Poslední zápas Dukly

FK Dukla Praha - 1. FC Slovácko 0:0

FK Dukla Praha: Hruška – Miloševič, Ďurica, D. Souček, Kovaľ – Doumbia (86. Marek Hanousek), Tetour, Lu. Holík (29. Bezpalec) – Douděra, Holenda, Hadaščok (66. Djuranovič).

1.FC Slovácko: Trmal – Reinberk, S. Hofmann, Divíšek (52. Jakub Rezek, 78. Sadílek), Kadlec – Havlík, V. Daníček – Kalabiška, Janošek (59. Hološko), Navrátil – Zajíc.

 

Fotogalerie


Partneři klubu