FANSHOP

Skupinu o záchranu zahájíme s Bohemians

2. 5. 2019 | Redakce

Skupinu o záchranu zahájíme s Bohemians

Je zajímavou shodou okolností, že s naším prvním nadstavbovým soupeřem se v této sezoně utkáme už počtvrté. S pražskými Bohemians 1905 jsme totiž hráli standardně dvakrát v základní části, před jarní částí sezony jsme s nimi ale odehráli i generálku. Na Julisce začínáme v pátek od 18 hodin.

Bohemians jsou prvním týmem skupiny o udržení, v posledním kole základní části sahali i po umístění ve skupině o Evropu, což by byl i podle trenéra Martina Haška vzhledem k vývoji sezony veliký úspěch. To se nakonec nestalo a vršovičtí budou bojovat o setrvání nejvyšší soutěži. I když ale spadají do skupiny o udržení, určitě nejsou velkým kandidátem na baráž, stát se však ještě může cokoliv.

Dukla by naopak možnost bojovat v baráži uvítala, zatím k ní má daleko, protože je poslední a Karviná na předposledním místě má o 9 bodů více. V posledních pěti zápasech bude Dukla hrát o samotné přežití. Podporu jí můžete vyjádřit i speciálními náramky, které budou v den zápasu na stadionu Juliska rozdávat hostesky FORTUNA:LIGY a které nesou dukelské heslo „Hrdý na svůj klub“.

Vzájemné zápasy Dukly s Bohemians jsou divácky oblíbené, i tentokrát čekáme slušnou návštěvu. Stadion proto otevíráme už v 16:30, aby se všichni před výkopem stihli usadit a občerstvit. Upozorňujeme fanoušky Bohemians, že budou pořadatelskou službou směřováni primárně do svého sektoru, popřípadě do sektoru s ním sousedícího.

Historická bilance je celkem vyrovnaná, ze 14 zápasů jich 4 vyhrála Dukla, 5 Bohemians a 5 skončilo remízově. Gólové skóre je 15:13 pro Duklu.

Zápas bude řídit hlavní rozhodčí Ondřej Lerch s asistenty Matějem Vlčkem a Michalem Miškou, čtvrtým rozhodčím bude Pavel Orel. Jako delegáti dorazí Emil Ubias a Jiří Ulrich. 

Poslední utkání soupeře

1. FC Slovácko - Bohemians 1905 1:1 (0:1)

Branky: 68. Zajíc - 22. Bartek (Záviška).

1.FC Slovácko: Trmal - Juroška, Hoffman, Franič, Reinberk (88. Harba) - Daníček (23. Kalabiška) - Navrátil, Havlík, Janošek, Diviš (63. Hološko) - Zajíc. 

Bohemians 1905: Fryšták - Hůlka, Krch, Pokorný - Dostál, Jindřišek, Vacek (90. Šmíd), Bartek - Záviška, Puškáč (67. Júsuf), Vaníček (74. Hašek).

Poslední vzájemné utkání

Bohemians 1905 - FK Dukla Praha 0:0

Bohemians 1905: Fryšták – M. Dostál, Krch, Šmíd, Bartek – Záviška (72. Reiter), Jindřišek (C), M. Hašek, F. Hašek (81. Koubek), Vodháněl – Nečas (65. Mašek).

FK Dukla Praha: Rada – Douděra (29. Bezdička, 90. D. Breda), Ostojič, Raspopovič, Souček - Miloševič (C), Tetour, Bezpalec – Bilovský, Djuranovič (78. Brandner), Podaný.

FINÁLE FORTUNA:LIGY

A pokud stále tápete v systému FINÁLE FORTUNA:LIGY, podívejte se na video, které vše podrobně vysvětluje. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu