PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler
    FANSHOP

Fanklub Dukly obnovuje činnost

25. 3. 2019 | Redakce

Fanklub Dukly obnovuje činnost

Milí přátelé, ​jak jste se zde mohli dočíst, fanklub FK Dukla Praha – Dukla Klub, z.s., obnovuje svou činnost. Dovolte mi představit Vám nové složení jeho výboru, které vzešlo z mimořádné valné hromady spolku konané před zápasem s Karvinou dne 15. 3. 2019, jakož i sdělit Vám další důležité informace s tím související.

  1. Z pozice předsedy výboru a spolku valná hromada odvolala Jana Setničku, který je pro nemoc dlouhodobě neschopen tuto funkci vykonávat plnohodnotně a s péčí řádného hospodáře. Na jeho místo zvolila dosavadního člena výboru spolku, JUDr. Bc. Petra Brezinu, Ph.D., tedy mou maličkost. Jan Setnička zůstává členem výboru a všichni doufáme, že nám bude moct s obnovou činnosti pomoct.
  2. Valná hromada také potvrdila kooptaci předchozího předsedy, JUDr. Antonína Jánského, za člena výboru. Vzal si na starost především obnovu a vedení členské evidence a související administrativy. Na něj (antonin.jansky.ez(zavináč)seznam.cz) se prosím v těchto záležitostech obracejte, zejména máte-li pocit, že byste členkou či členem fanklubu měla či měl být a přesto se k Vám e-mailem nedostala pozvánka na tu výše uvedenou valnou hromadu. Zatím především nevíme o těch, kteří se přihlašovali Janu Setničkovi osobně (nikoli přes formulář na webu) zhruba od poloviny roku 2016.
  3. Pokud jde o hrazení členských příspěvků, lze tak opět činit bezhotovostně na účet spolku u Komerční banky, č. ú. 43-8404560297/0100. Podle stanov je minimální roční členský příspěvek 200 Kč, u výdělečně nečinných je to 60 Kč. Omlouváme se všem, kteří v minulých letech příspěvek takto uhradili a nedostali o tom žádné potvrzení – vše je již ve spolehlivých rukou dr. Jánského a i přístup k účtu odpovídá stanovám, takže se to nebude opakovat.
  4. Byla rovněž vyrobena dvě nová razítka spolku – nesou pouze název a IČ a mají čísla 11 a 12. Staré razítko s adresou Podbabská 5 a rozlišovacím číslem 3 (nebo jakýmkoli jiným) se již nepoužívá.
  5. Valná hromada také zvolila nového člena výboru, kterým se stal Vojtěch Nejedlý – vousatý Vojíř z rozhlasu, kterého znáte z tribuny i výjezdů. Vzal si na starost výjezdy (zejména ty, na které nebudu moct vyjet já). Na něj (sirDesmondGlazebrook(zavináč)hotmail.com, +420 604 494 686 - preferuje SMS) se prosím obracejte v těchto záležitostech, zejména se na něj s důvěrou obracejte už předem kvůli výjezdu do Jablonce.
  6. Pokud jde o výjezd do Opavy, prosím jak zájemce o společný výjezd, tak ty, kteří se tam chystají po vlastní ose, aby se hlásili mně (peter.brezina(zavináč)gmail.com) nebo Vojířovi. Já bohužel nepojedu určitě (budu si plnit slovenskou občanskou povinnost), Vojíř nejspíš také ne. Ale uměli bychom zařídit/zprostředkovat hromadnou vlakovou jízdenku, která by mohla vycházet i levněji než ta do Zlína, kde to bylo cca 400 Kč včetně trolejbusu z Otrokovic. Objednat by se však měla 72 hodin před odjezdem z Prahy, takže nejpozději ve středu ráno. Pro důchodce a držitele průkazu ZTP je však výhodnější cestovat mimo režim hromadné jízdenky.
  7. Řádná valná hromada spolku by se měla uskutečnit již v létě po skončení sezóny 2018/19.

Moc Vám děkujeme za trpělivost a dosavadní i budoucí přízeň. Snad bude obroda spolku podnětem i pro A-tým – před 10 dny se to docela povedlo 😊

Peter Brezina, předseda spolku Dukla Klub, z.s.

 

Fotogalerie


Partneři klubu