PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Jarní brunch byl příjemným setkáním fanoušků s hráči

19. 3. 2019 | Redakce

Jarní brunch byl příjemným setkáním fanoušků s hráči

Již druhou dukelskou snídani jsme se si užili v sobotu 16. března dopoledne v krásných prostorách dejvického podniku Café Záhorský. Neformální setkání se neslo v příjemném duchu a museli jsme slíbit, že ho na podzim zase zopakujeme.

Sobotní dopoledne bylo ve znamení dobrého jídla a kávy. Hráči A týmu Jakub Podaný, Róbert Kovaľ, Daniel Kozma a David Douděra společně se zástupci PR oddělení si během pohodového neformálního setkání popovídali s fanoušky, kteří dorazili v hojném počtu a zabrali celé křídlo prostorného Café Záhorský. Měli jsme radost jak z návštěvy, která byla asi o polovinu větší než na podzim, tak z toho, že mnoho našich hostů přivedlo své ratolesti, takže bylo setkání rodinné a o to veselejší.

Zejména dětští hosté měli radost z přítomnosti hráčů, nechávali si podepsat zápasové nebo týmové plakáty a kartičky a pózovali na společných fotografiích. Náladu setkání příjemně ovlivnil i vyhraný zápas nad Karvinou, který proběhl předchozího dne. Prohlédněte si naší fotogalerii a nasajte atmosféru! 

 

Fotogalerie


Partneři klubu