• Klub

• 10.09.2012

Jak si vedli hráči na hostování a naše farma?

O víkendu se odehrála utkání druhé fotbalové ligy i ČFL, tedy soutěží, kde má Dukla prostřednictvím hostujících hráčů a farmy své zastoupení.

Hráči na hostování:

Tomáš Pospíšil potvrdil to, že je stabilním členem sestavy Baníku Most, ani on však nezabránil domácí prohře s Ústí n. Labem 1:3.

Jakub Sklenář odehrál za Pardubice posledních 17 minut utkání proti exligové Viktorce Žižkov. Ovšem nikdo z hráčů Pardubic nedokázal rozvlnit síť Žižkova a tak Viktorka vyhrála na půdě nováčka druhé ligy 1:0.

Michal Šmíd a Ondřej Šiml nastoupili za Bohemians 1905 v utkání proti Znojmu. Zápas skončil výhrou domácích 1:0. Michal Šmíd odehrál v obraně celé utkání, Ondra Šiml naskočil do zápasu na posledních pár minut.

Farma:

Kunice se vezou na vítězné vlně. Po výprasku Spartě, braly tři body i po výhře na hřišti Horních Měcholup. Branky vstřelili Dvořák a Radoš.
Další utkání čeká Kunice již tuto středu proti Loko Vltavín.