PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

Dukla odcestovala do Viareggia

11. 3. 2019 | Redakce

Dukla odcestovala do Viareggia

Dukelský tým U19 se účastní letošního 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“ v italském městečku Viareggio. Ten probíhá od 11. do 27. března.

V neděli 10. března vyrazil z Julisky autobus s dukelským mládežnickým týmem, který po 13 hodinách cesty dorazil do Severoitalského Viareggia. Tým s doprovodem se v pondělí v 8 hodin ráno jako už tradičně ubytoval v hotelu Paolina přímo ve Viareggiu, po snídani a vřelém přivítání od personálu hotelu si všichni dopřáli odpočinek na pokoji. Jako klubový doprovod s týmem pod vedením trenéra Jana Podoláka vyrazili i předseda představenstva Dukly Ing. Bohumil Paukner a sekretář klubu Miloslav Jícha.

V pondělí proběhl zahajovací zápas celého turnaje mezi Interem Milán a portugalským celkem Bregga, Dukla startuje v turnaji v úterý ve 14 hodin zápasem s CFC Genoa. Dalšími soupeři budou ve čtvrtek 14. března Atlantida Juniors z Uruguaye a US Livorno v sobotu 16. března. Turnaje se účastní celkem 40 mužstev rozdělených do 10 skupin.

Dukla Praha je na tomto turnaji nejúspěšnějším zahraničním celkem. V dosavadní historii dokázala zvítězit 6x (1964, 68, 70, 72, 76, 80).

Na fotografii je dukelská výprava před hotelem krátce po příjezdu.

 

Fotogalerie


Partneři klubu