PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Rozhodčí hrubě ovlivnili zápas Dukly se Zlínem

11. 3. 2019 | Klub

Rozhodčí hrubě ovlivnili zápas Dukly se Zlínem

Vedení Dukly Praha je přesvědčeno, že rozhodčí zápasu 24. kola FORTUNA:LIGY mezi Zlínem a Duklou hrubě ovlivnili utkání v neprospěch pražského týmu. U všech napadených akcí si doporučujeme projít video (O2 TV nebo iSport.cz), které naše tvrzení dokládá.

Závažného pochybení, které ovlivnilo ráz celého zápasu, se rozhodčí dopustili ve 21. minutě. Bez povšimnutí nechali hrubý faul útočníka Zlína Tomáše Poznara, který udeřil loktem do hlavy bránícího Ivana Ostojiče. Ostojič poté v pádu zasáhl nohou balon a vstřelil vlastní gól. Ze záběru je Poznarovo úmyslné ublížení našemu hráči dobře patrné. 

Dále je z videa jasně vidět, že David Douděra v 95. minutě zcela jistě nefauloval protihráče, jednalo se o normální souboj o míč, přesto následoval zlínský přímý volný kop. Po jeho rozehrání se balon dostal k hráči Hlinkovi (Zlín), který centroval do pokutového území, kde došlo k osobnímu souboji hráčů Holendy (Dukla) a Poznara (Zlín). Holenda nechal ruce na zádech Poznara, který se podlomil v momentě, kdy míč uviděl vysoko nad jejich hlavami. Pokud by hráč Holenda fauloval (strčení rukama), musel by Poznar vletět po hlavě do branky a v případě zatažení za dres by toto muselo být znatelné ze záznamu. V tomto případě to vidíme jako jasné filmování hráče Poznara a špatně odpískaný pokutový kop.

Je zarážející, že si hráč Tomáš Poznar v zápase počínal natolik hrubě, když několik dní zpět byly jeho podobné přestupky řešeny disciplinární komisí.

Dukla se cítí jednoznačně poškozena.

 

Fotogalerie


Partneři klubu