• WU9

• 09.03.2019

V pátek jsme navštívili ZŠ J.A.Komenského

V pátek na mezinárodní den žen jsme přijeli rozdávat fotbalovou radost do ZŠ J.A.Komenského na Praze 6. Společně s děvčaty prvních až třetích tříd jsme si užili sportovní dopoledne.

Další školou, kam jsme zavítali udělat nábor, nám byla ZŠ J.A. Komenského. Ihned po příjezdu jsme si nachystali tělocvičnu a mohlo se začít. Jako obvykle se skupina prvňaček, druhaček i třeťaček vydala na opičí dráhu, hrála pohybové hry ve dvojicích i trojicích, vybíjenou s trenéry. Po úvodní části byly na řadě skupinové hry jako mrkvičky, střelba na branku a další zábavné hry.

Následovala pauza a společná svačinka, kde se holky posílily před závěrečným turnájkem! Několik týmů hrálo proti sobě, k vidění byla vidět obrovská radost z gólů a prožitek děvčat, která si fotbal zahrála a vyzkoušela, tak jak ho společně děláme na Dukle. Holky byly báječné, děkujeme jim za účast a velké poděkování patří také vedení školy a pedagogickému sboru, který nám umožnil hladký průběh celé akce. Děkujeme.