PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Derby z tribuny

14. 2. 2019 | Redakce

Derby z tribuny

Zápas se Spartou je jedna z největších akcí, které v sezoně hostíme. Chystáte se dorazit na malé pražské derby přímo na Julisku? V tom případě si přečtěte článek plný důležitých organizačních informací, ať se můžete důkladně připravit.

Vstupenky nejlépe pořídíte přes SMSticket nebo v předprodeji v budově Dukla Klubu na adrese Podbabská 5 (konečná zastávka tramvaje č. 8 a č. 18 - Nádraží Podbaba). Až do otevření stadionu v 16:30 budou vstupenky za zvýhodněnou cenu. V pondělí od 14:00 bude probíhat předprodej také na jedné z pokladen u západního vstupu na stadion. Připomínáme, že pro návštěvníky, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji, je určen zvláštní vchod poblíž zastávky mhd Juliska.

Kvůli omezeným parkovacím možnostem v okolí stadionu důrazně doporučujeme dorazit na stadion městskou hromadnou dopravou.

Disciplinární komise LFA vyhověla žádosti Sparty o podmínečné prominutí trestu v podobě uzavření sektoru hostů při utkání 21. kola na hřišti Dukly, žádáme tedy fanoušky Sparty, aby v pondělí svůj tým podporovali ze sparťanského sektoru.

Stánky s občerstvením budou fungovat v posílené sestavě, stejně jako při zápase s Baníkem se i nyní můžete těšit na zabijačkové pochoutky, burgery a únětické pivo, ochuzeni nebudete ani o klobásy a tradiční fotbalové pokrmy.

Během zápasu bude na Julisce probíhat soutěž s partnerskou firmou Trikon, která vyrábí potisky triček. Stačí si správně tipnout, v kolikáté minutě padne poslední gól zápasu. Pět účastníku s nejbližším tipem získá tričko potištěné motivem, jaký si sami zvolí. U stánku Trikon na stadionu získáte soutěžní letáček.

Teploty se v pondělí večer budou pohybovat kolem téměř jarních 6 °C. Nenechte si ujít parádní atmosféru derby!

 

Fotogalerie


Partneři klubu