Na ZŠ Dědina proběhl ve dvou dnech sportovní nábor

14. 2. 2019 | Redakce

Na ZŠ Dědina proběhl ve dvou dnech sportovní nábor

Ve středu 13.2. a čtvrtek 14.2. proběhla na ZŠ Dědina sportovní akce pořádaná klubem FK Dukla Praha, která se týkala fotbalu pro dívky.

Tato náborová akce tentokrát měla jinou strukturu než na jiných školách. V rámci spolupráce mezi klubem a školou jsme se dohodli na změně, která by zároveň vyhovovala oběma stranám. Naši trenéři tak vstoupili do tělocviku 1.-3. tříd a děvčatům připravilo plno her a turnaj, který děvčata sehrála mezi sebou. Ukázkovou hodinu začaly dívky opičí dráhou, jež v sobě skrývala překonání řeky a vodopádů, lávových kamenů a propastí. Následovalo rozdělení do skupinek, kde holky hrály hry na postřeh, obratnostní hry či honičky. Úsměvy za celou dobu neopadly, naopak, snaha a chuť soutěžit byla na děvčatech velmi vidět. Dívky byly velmi šikovné a byla radost vidět trenéry, jak si s nimi trénink úžívají.

Ve druhé polovině se rozjely zápasy, kde si děvčata zahrála pouze mezi sebou a vyzkoušela si, jaké je to být fotbalistkou mezi holkami. Vstřelilo se plno krásných gólů a každý byl náležitě oslaven. Po konci hodiny dostala děvčata diplom za účast a odnesla si plno zážitků. Doufáme, že se s některými potkáme na tréninku a společně půjdeme po fotbalové cestě. Děkujeme základní škole Dědina za možnost uspořádání této akce a věřím, že i nadále budeme v kontaktu. Těšíme se na další náborovou akci!

 

Fotogalerie


Partneři klubu