PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

Přijďte zahájit víkend na Julisku

7. 2. 2019 | Redakce

Přijďte zahájit víkend na Julisku

Zápas s Baníkem se blíží! Co je potřeba vědět, než se vydáte na stadion? Přečtěte si organizační informace k domácímu utkání, které bude mít výkop v pátek 8. února v 18 hodin na Julisce.

Stadion se otevře v 16:30, tak aby se všichni příchozí stačili dostat dovnitř před začátkem utkání. Do té doby také budou vstupenky v prodeji za zvýhodněnou cenu přes SMSticket. Otevřeno bude všech pět pokladen na hlavním vstupu a dvě pokladny v sektoru hostí. Připomínáme fanouškům, kteří si koupí vstupenku v předprodeji (fyzicky i přes SMSticket), že pro ně je určen zvláštní vstup směrem k zastávce mhd, není potřeba, aby čekali ve frontě u pokladen.

Parkoviště u stadionu je z důvodu rekonstrukce mimo provoz, očekáváme tedy, že parkovací místa v okolních ulicích budou zaplněná. Důrazně doporučujeme využít pro přepravu na stadion městskou hromadnou dopravu (metrem A na zastávku Hradčanská, dále autobusem 131 na Julisku).

Máme radost, že na stadion k zápasu s Baníkem opět dorazí naši oblíbenci ze Street Catering, takže se můžete těšit na vynikající hovězí burgery a únětické pivo. Aby toho nebylo málo, tak v našich domovských stáncích budou k dostání i zabijačkové pochoutky – jitrnice, jelítka a guláš na zahřátí.

Během zápasu bude probíhat soutěž s firmou Trikon o tričko podle vašeho výběru. Stačí si správně tipnout, v kolikáté minutě padne poslední gól zápasu. Pět účastníku s nejbližším tipem získá tričko potištěné motivem, jaký si sami zvolí. U stánku Trikon na stadionu získáte soutěžní letáček. 

Předpověď počasí pro Dejvice hlásí pro páteční večer polojasno a teploty jen lehce nad nulou, nezapomeňte proto na teplé oblečení. Uvidíme se na Julisce!

 

Fotogalerie


Partneři klubu