• Klub

• 07.09.2012

Program farmy a hráčů na hostování

V Gambrinus lize sice nastala reprezentační pauza, ale nižší soutěže pokračují. Je tedy na místě, abychom se podívali na program Kunic i hráčů na hostování.

Hráči na hostování:

Miroslav Markovič bude v reprezentační pauze absolvovat tréninkové dávky pod novým trenérem Dynama Miroslavem Soukupem.

Tomáš Pospíšil je již stabilním členem základní sestavy Baníku Most, který hraje v sobotu 8.9. od 16:30 proti FK Ústí nad Labem.

Velice zajímavý duel čeká Jakuba Sklenáře - Pardubice přivítají vedoucí tým druhé ligy FK Viktorii Žižkov. Zápas navíc bude živě vysílat ČT4. Zápas je na programu v sobotu 8.9. od 10:15.

Ondřej Šiml a Michal Šmíd z Bohemians 1905 odehrají následující kolo opět v Ďolíčku, kde Bohemians 1905 změří síly s fotbalisty Znojma, utkání odehrají "klokani" 9.9. od 17 hod.

Farma:

Mužstvo naší farmy, tedy FK Kunice, čeká po úspěšném zápase se Spartou (5:1) zápas s Horními Měcholupy. Zápas odehrají Kunice na hřišti soupeře v neděli od 17 hod.

ČFL pokračuje ještě vloženým kolem, které je na programu 12.9., kdy Kunice přivítají od 17 hod. Loko Vltavín.