• Klub

• 01.02.2019

Začala rekonstrukce parkoviště před stadionem

Oznamujeme našim fanouškům, že tento týden začala velká rekonstrukce parkoviště před stadionem Juliska, která potrvá minimálně do konce října 2019. Fotbalový klub FK Dukla Praha se tímto omlouvá všem svým fanouškům a příznivcům.

Z důvodu rekonstrukce bude parkoviště mimo provoz a parkovací kapacity ve dnech domácích utkání budou značně omezené. Kvůli smlouvám s držiteli vysílacích práv budeme muset při žádosti o parkování dávat přednost partnerům a zástupcům hlavních vysílatelů. Prosíme všechny fanoušky, novináře a držitele permanentek, aby tuto skutečnost brali v potaz při plánování své návštěvy na Julisce.

Rekonstrukce je iniciativou majitele stadionu Armády České republiky, kde je náš fotbalový klub v nájmu. Její načasování jsme nemohli ovlivnit.

Děkujeme za pochopení!