Dukla odehraje na Julisce generálku s Bohemians

30. 1. 2019 | Redakce

Dukla odehraje na Julisce generálku s Bohemians

V sobotu 2. února od 14 hodin odehrajeme poslední přípravné utkání této zimy. Na hlavním hřišti na Julisce přivítáme Bohemians 1905, se kterými jsme v této sezoně už absolvovali oba zápasy základní části.

Hodinu před výkopem, tedy ve 13.00, se otevřou brány stadionu Juliska. Připraveno bude i tradiční fotbalové občerstvení, podobně jako v zápasovém režimu během ligové sezony. Vstupenky pořídíte na pokladně v den zápasu za 100 korun, již teď jsou v prodeji online přes SMS ticket. V provozu budou dvě pokladny u hlavního vchodu a dvě pokladny v sektoru hostů.

V tabulce FORTUNA:LIGY jsou Bohemians na 13. místě, stejně jako Dukla i oni budou chtít své postavení na jaře vylepšit. Během zimní pauzy u nich došlo k mnohým změnám, klokani se rozloučili se záložníky Martinem Haškem, který zamířil do Sparty, a Dominikem Maškem, kterého zlákala Mladá Boleslav. Útočník a autor 5 gólů Júsuf Hilál sice přestoupil do Slavie, na jaře ale bude v Ďolíčku ještě hostovat. Do kádru naopak Bohemians získali dva střední obránce – Lukáše Pokorného a Lukáše Hůlku, posilou do ofenzivy je Kamil Vacek.

Zápas bude řídit rozhodčí Ondřej Lerch s asistenty Vítem Melicharem a Michalem Novákem. Bohemians mají za sebou soustředění v Turecku, náš vzájemný zápas bude generálkou i pro ně. Přijďte strávit příjemné sobotní odpoledne a naladit se na začátek ligy!

 

Fotogalerie


Partneři klubu