FANSHOP

Ve středu proběhl nábor v ZŠ Na Dlouhém Lánu

10. 1. 2019 | Redakce

Ve středu proběhl nábor v ZŠ Na Dlouhém Lánu

Ve středu 9. ledna se trenéři Dukly poprvé v novém roce sjeli k ZŠ Na Dlouhém Lánu, kam si přichystali ukázkový trénink a závěrečný turnaj mezi děvčaty. Prostředí této školy velmi dobře znali, protože zde probíhají tréninky starší přípravky WU11.

V rámci spolupráce se ZŠ Na Dlouhém Lánu jsme pozvali na ukázkový trénink první tři ročníky, z nichž zájem o nábor mělo téměř 30 děvčat. Ukázková hodina začala pohybovými hrami a opičí dráhou, během které holky překonávaly „řeku a vodopády“ připravené z lana, musely překonat obrovské „hory“ v podobě žebřin a probíjeli se skrze „husté lesy“, které vypadaly jako žíněnky s lavičkami.

Po úvodní hře přišla na řadu vybíjená, legrační slalomy a v neposlední řadě trénink našich nejmenších rozdělený do skupin. Během klasických fotbalových cvičení jako střelba na branku či učení se herním dovednostem probíhal také trénink zaměřený na rozhodování a vnímání, mrkvičky a uzle připomínající cvičení obratnostně-silového charakteru a další zábavné hry, při kterých musela děvčata vynaložit nemalé úsilí.

Ovšem největší radost a chuť holky ukázaly při samotném turnaji, po kterém byly odměněny diplomem a věříme, že si odnesly i mnoho pěkných zážitků.

Děkujeme paní ředitelce a celé škole za možnost uspořádání této sportovní akce, všem děvčatům za jejich účast a trenérům za přípravu tohoto dne.

 

Fotogalerie


Partneři klubu