• A-tým

• 02.01.2018

Dukla přivádí první zimní posily

Vojtěch Hadaščok a Daniel Kozma jsou prvními nováčky, které Dukla přivedla v zimní pauze. K týmu se připojí hned na začátku zimní přípravy 3. ledna, společně budou bojovat o udržení ligové příslušnosti.

Vojtěch Hadaščok je brzy sedmadvacetiletý útočník, bývalý mládežnický reprezentant, který nastupoval za české týmy U19 (získal stříbro na EURO do 19 let v roce 2011 v Rumunsku), U20 a U21. Do Dukly přestupuje z druholigové Vlašimi, kde hrál od ledna 2016. Před tím působil ve Slovanu Liberec, kde v sezoně 2011/12 přispěl čtyřmi góly k zisku ligového titulu. V podzimní části sezony 2018/19 nastoupil ke 14 zápasům a vstřelil 9 gólů, což z něj dělá druhého nejlepšího střelce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Daniel Kozma je obránce, je mu 23 let a do Dukly přestupuje z druholigového Varnsdorfu, kde se na podzim trefil dvakrát. Odchovanec Mladé Boleslavi na sebe upozornil vysokou produktivitou v Juniorské lize, poté se ale přesunul do obrany. V Dukle by ho mohl čekat premiérový prvoligový start.

Hráči v Dukle ještě absolvují zdravotní testy.

Vojto a Dane, vítejte!