PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Dukla Praha testuje dva zahraniční hráče

5. 9. 2012 | Redakce

Dukla Praha testuje dva zahraniční hráče

V zápase juniorky na hřišti Viktorie Plzeň se objevily dvě nové tváře - slovenský mládežnický reprezentant Pavol Ilko a Richard Mpong, hráč širšího kádru reprezentace Ghany.

Pavol Ilko (Slovensko):

Ročník narození 1993, v současné době registrovaný v MŠK Žilina, je hráčem na pravý okraj obrany a může alternovat i na pozici křídla. Pavol Ilko byl členem reprezentační U19 Slovenska a již absolvoval přípravu s prvním týmem Žiliny. 

"Pavol se v tréninku jevil velmi zajímavě, odehrál s námi utkání v Plzni a během 90 minut ukázal určitý potenciál. Hráč bude na zkoušce ještě jeden týden a pak se rozhodneme ve spolupráci s Lubošem Kozlem o jeho případném angažování," uvedl Jaroslav Peřina.

Richard Mpong (Ghana):

Ročník narození 1990, práva na hráče vlastní ghanský profesionální klub Medeama SC. Richard odehrál několik utkání za ghanské mládežnické výběry a dokonce má na kontě jeden zápas za reprezentační "A" tým Ghany, ve kterém vstřelil gól do sítě Chile. 

“Richard Mpong je rychlostní typ, s námi odehrál část utkání v Plzni, jeho testování nadále pokračuje a uvidíme v následujícím týdnu, případně dalším utkání, zda má takové kvality, aby mohl zůstat v našem klubu,” dodal k druhému testovanému hráči trenér juniorky. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu