• U19 - zápasy

• 19.11.2018

U19: Půltucet gólů je odrazem rozdílu ve hře a dění na hřišti

V posledním podzimním kole celostátní dorostenecké ligy zajížděl dorost U19 k zápasu 15. kola do tréninkového centra mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích. Utkal se první a poslední tým tabulky po polovině soutěže. Půltucet gólů v síti Dukly a navíc bez přímé střely hostí na branku Zbrojovky je stručná charakteristika odpovídající dění na hřišti. Na velké „umělce“ Zbrojovka zcela ovládla hru, když udeřila v začátku obou poločasů, přičemž první dva góly a poslední gól v síti Dukly byly „polovlastní“ a sebevětší snaha mladíků z Prahy o zvrat utkání vyšla gólově naprázdno. Domácí „studenti“ Fotbalové akademie FAČR předčili hosty „samouky“ ve všech směrech, a to ve fotbalových dovednostech, v rychlosti myšlení i provedení akcí, v soubojích, souhře i v taktické vyspělosti. Za zmínku stojí i to, že prvních pět branek vsítil Dukle jediný hráč - střední útočník Sedlák.