První brunch s Duklou se vydařil nad očekávání

12. 11. 2018 | Redakce

První brunch s Duklou se vydařil nad očekávání

V sobotu 10. listopadu dopoledne proběhl v krásném prostředí dejvického podniku Café Záhorský první dukelský brunch, během něhož se v přátelském duchu u dobrého jídla a pití sešli hráči A týmu a zástupci marketingu s fanoušky, aby společně posnídali.

Setkat se pro jednou jinak než při děkovačce po zápase, více se vzájemně poznat a pochopit, popovídat si a utužit vzájemnou vazbu, to bylo hlavní myšlenkou víkendové akce. Proto jsme zvolili místo, kde se potkává dobré jídlo s krásným prostředím, navíc se nachází v domácích Dejvicích, nepříliš daleko od stadionu Juliska.

Snídaně začala v 9 hodin ráno společným přivítáním, dopoledne si pak užil každý podle svého. Z hráčů A týmu přišli Branislav Miloševič, Jakub Podaný, Ivan Schranz, Frederik Bilovský a David Bezdička, hojná byla účast fanoušků, kteří společně s hráči vytvořili skupinky u kavárenských stolků. Povídalo se, probíral se venkovní zápas v Mladé Boleslavi, podepisovaly se kartičky, rozdávaly plakáty, hráči měli možnost díky fanouškům a jejich doneseným artefaktům proniknout hlouběji do dukelské historie. Společnost se rozešla teprve krátce před polednem s jistotou, že podobná akce určitě neproběhla naposled.

Děkujeme všem, kteří si v sobotu udělali čas a na naše dukelské setkání dorazili, velký dík patří Matějovi Záhorskému a jeho podniku Café Záhorský, který pro nás brunch přichystal a zarezervoval pro nás část kavárny. Těšíme se na některé z dalších dukelských akcí! 

 

Fotogalerie


Partneři klubu