PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Dorostenci si připsali dvě výhry a dvě prohry

3. 9. 2012 | Redakce

Dorostenci si připsali dvě výhry a dvě prohry

Devatenáctka podlehla SKP České Budějovice 1:3. Osmnáctka zvítězila nad Vršovicemi 5:2. U17 prohrála s Chrudimí 0:4 a U16 nad ní zvítězila 6:2.


FK Dukla Praha U19 - SKP České Budějovice - 1:3 (0:0)

Branky: 58. 1-0 Steinocher (Toman, Hrazdíra) - 75. 1-1, 83. 1-2, 90. 1-3
Dukla: Malý - Klár, Begič, Vyjdák, Preisler - Tetour, Brejcha, Hrazdíra - Gajecký (59. Vrkoč), Toman, Steinocher (59. Buchar). Trenér: Hynek.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Neustále se opakující scénář. Soupeř z hlubokého bloku a na brejky. Naše hra v první půli tohoto utkání však málo nápaditá s minimem šancí než jindy. Snad jen jednou jsme silně ohrozili přímo soupeřovu branku. Ve druhé půli jsme hru více rozhýbali a vstřelili vedoucí gól. I střídání nám pomohlo k větší aktivitě. Bohužel jsme se nedokázali vyvarovat některých rizikových přihrávek ve středu hřiště a soupeř je dokázal potrestat. Je třeba pořád pracovat a naučit se řešit některé situace, které když zvládneme, tak se posuneme blíže ke hře, kterou se chceme prezentovat. A s tím budou přicházet i vítězství."

FK Dukla Praha U18 - SK Union Vršovice – 5:2 (3:0)

Branky: 15. Vrkoč (Benda) PK, 33. Troníček  (Kříž, Ksandr), 41. Ksandr, 83. Tříska, 87. Kříž (Ksandr, Benda) - 71., 80.
Dukla: Hodan – Kulikov (46. Halbich), Filip, Urban, Ksandr – Stuj (59. Duka), Vrkoč (46. Volek), Troníček – Benda, Kříž, Soukup (46. Tříska). Trenér: Kulvajt.

Hodnocení trenéra: "Celý první poločas jsme byli výrazně lepším týmem a dařilo se nám proměňovat šance, vytvořené rychlou přímočarou kombinační hrou. Po přestávce však hosté vysunuli celý blok výš a s presinkem ve větším počtu hráčů jsme si notnou chvíli nedokázali poradit. Po rychlé akci Unionu 3 na 2 jsme pak inkasovali. Pojistku na 4:1 jsme nedali – dvojitou šanci Bendy a Kříže jsme neproměnili a z protiútoku soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Uklidňující čtvrtou branku vstřelil v 83´ Tříska, který dohrál vlastní, brankářem vyraženou střelu do gólu a chvíli na to Kříž pečetil naše zasloužené vítězství na konečných 5:2."

FK Dukla Praha U17 - MFK Chrudim - 0:4 (0:1)

Dukla: Němčanský - Vorel, Vachoušek /69. Kucharský/, Bohánek, Komárek, Kozel /49. Nadri/, Kolařík /60. Cvrček/, Farkaš /60. Najman/, Beneš, Melichar, Petrák. Trenér: Langer

Pohled trenéra: "Do utkání jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme přehrávali, ale ve hře scházel moment překvapení i efektivita ve finální fázi. Postupně se do naší hry vkrádala nepřesnost, což soupeř dokázal trestat brankami. Výsledek je pro nás krutý i díky pozitivnímu přístupu hráčů až do závěrečného hvizdu dnes nepřesného rozhodčího."

FK Dukla Praha U16 - MFK Chrudim - 6:2 (1:0)

Branky: 9. Tylšar, 48. a 69. Brabenec, 68. Hájek, 76. a 78. Šejko - 52. 2:1, 72. 4:2.
Dukla: Hladký - Šťastný (45. Šejko), Pártl, Pešička, Čermák - Šíma, Sell, Rybalka (40. Kozel) - Tylšar, Brabenec, Matějka (60.Hájek). Trenér: Mejdr.

Hodnocení: "Soupeř z Chrudimi zaslouží  pochvalu za to, jaký fotbal k nám přijeli hrát. Výsledek možná hovoří jasně, ale nebylo tomu tak. V prvním poločase jsme hráli velmi špatně. Opět nás svazovala nervozita a tím trpěla kombinace. Soupeř byl navíc velmi důrazný a technicky dobře vybavený, což nám často dělalo potíže. Druhý poločas přinesl obrovské zlepšení, vstřelili jsme pět branek pro krásných akcích a vynikajícím tlaku na míč. Velmi mě potěšilo, že jsme zvládli kritickou pasáž za stavu 2:1, kdy se hrálo "nahoru-dolů" a oba z celků si vypracovával jednu šanci za druhou. I tak je na hře pořád, co zlepšovat."

 

Fotogalerie


Partneři klubu