PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Hráči na hostování a Kunice

3. 9. 2012 | Redakce

Hráči na hostování a Kunice

O víkendu odehráli svá utkání hráči, kteří jsou z Dukly na hostování v jiných klubech. Vysokou výhru zaznamenala i naše farma.

Hráči na hostování: 

Miroslav Markovič odehrál za SK Dynamo České Budějovice celé utkání na hřišti Zbrojovky Brno. Prohře 1:3 však nezabránil ani on.

Tomáš Pospíšil odehrál rovněž celé utkání a to za Baník Most na půdě Viktorky Žižkov. Žikovský klub ztratil první body v letošní sezoně a tak si Baník odvezl cenný bod za remízu 0:0.

Pardubice vyhrály vysoko na hřišti Opavy. Jakub Sklenář nastoupil do utkání až v 82.min za stavu 0:5 pro hosty, utkání skončilo výhrou Pardubic 5:1.

Dvojice Šiml a Šmíd byla u vysoké výhry 5:1 Bohemians 1905 nad Karvinou. Šmíd odehrál celé utkání a Šiml střídal v 79. Radu. Za Karvinou odehrál celé utkání David Mikula, ještě nedávno kmenový hráč Dukly.

Farma: 

Farma si připsala vysokou výhru nad rezervou Sparty Praha. Navíc to byla první prohra pro "B" tým Sparty v sezoně. 

TJ Kunice – AC Sparta Praha B 5:1 (2:0)

Branky: 12.  49. Engelmann, 28. Dvořák, 46. Hell, 59. Marek – 60. Jakubov

Rozhodčí: Blaschke - Šedivka, Šimek

ŽK: Marič – Čech, Jirásek, Jakubov

Kunice:
Šebek - Radoš, Kopta, Hell, Hyský - Kordiak, Balšánek, Tenkl (76. Marič), Engelmann (84. Vilám) - Dvořák (69. Rejhon), Marek
Sparta B: Čech – Polom (39. Jakubov), Krch, Brabec, Hybš – Kraják (57. Griffiths), Jirásek, Jánoš, Hovorka, Sýkora – Juliš (57. Kučera)


 

Fotogalerie


Partneři klubu