PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Brunch s Duklou

23. 10. 2018 | Redakce

Brunch s Duklou

Dukla pořádá pro své fanoušky a příznivce víkendový brunch. V sobotu 10. listopadu dopoledne si udělejte volno, sejdeme se v dejvické kavárně Café Záhorský a fanoušci budou mít možnost si popovídat s hráči Dukly a ještě si dopřát královskou snídani.

Co je na podzim lepší, než si sednou do vyhřáté kavárny a s teplým nápojem v ruce sledovat padající listí za oknem? Přijďte se s námi v listopadu zahřát a popovídat si na dukelský brunch. Za cenu 100 korun na osobu pro nás sousedská rodinná kavárna Café Záhorský poblíž stanice metra Hradčanská připraví snídaňový švédský stůl. Na něm bude k výběru z vajíček, slaniny, párečků, croissantů a dalších snídaňových dobrot, k pití bude připraven džus a domácí limonáda. Pokud budete mít přece jen chuť na něco dalšího z nabídky kavárny, budete si moct doobjednat u obsluhy.

Brunch bude neformálním setkáním fanoušků a příznivců klubu. Zúčastní se ho několik hráčů A týmu, kteří už se těší, až se s fanoušky setkají v přátelské atmosféře.

Abychom věděli, kolik občerstvení bude potřeba připravit, je nutné se na brunch závazně přihlásit. O své případné účasti nás informujte na mail drobna@fkdukla.cz do 4. listopadu. Těšíme se na setkání!

Shrnutí

Kdy: 10. listopadu v 9 hodin (tedy den po venkovním zápase v Mladé Boleslavi)

Kde: Café Záhorský, Eliášova 1, Praha 6

Cena za osobu: 100 Kč

 

Fotogalerie


Partneři klubu