PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

V neděli oslavíme narozeniny Dukly

17. 10. 2018 | Redakce

V neděli oslavíme narozeniny Dukly

Domácí zápas s Opavou proběhne v neděli 21. října od 15 hodin. Na Julisce v rámci utkání oslavíme výjimečné jubileum – 70 let od založení Dukly Praha.

Stadion se otevře ve 13.30, takže budete moct nasát atmosféru už hodinu a půl před zápasem. Od otevření se můžete nechat vyfotit ve fotokoutku od Fotonauta a na místě vyvolané fotografie si v papírové podobě rovnou odnést. Digitální verzi pak zveřejníme na Facebooku Dukly pár dní po zápase. Společnost FORTUNA přiveze na stadion svou mobilní pobočku.

Na Julisce bude přítomná část orchestru Ústřední hudby Armády ČR, která bude zápas hudebně doprovázet a také zahraje před výkopem státní hymnu.

Co byste si určitě neměli nechat ujít je slavnostní poločasový ceremoniál. Na trávníku budou oceněny osobnosti, které se významným způsobem zasloužily o Duklu Praha, a to od dob jejího vzniku až po současnost.

Pro velký úspěch opět doplníme občerstvení o stánky společnosti Street Catering, které budou točit pivo z pivovaru Únětice a k jídlu servírovat hovězí burgery a další speciality pouliční kuchyně. V jejich stáncích bude možné platit kartou.

Narozeninová je i cena vstupenek. Ty pořídíte za jednotnou cenu 100 korun. Můžete je zakoupit už nyní v předprodeji v Dukla klubu, přes SMSticket nebo na pokladně stadionu před zápasem. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

 

Fotogalerie


Partneři klubu