• U19 - zápasy

• 16.10.2018

U19: Se soupeřem z konce tabulky pouze bod

V desátém kole celostátní dorostenecké ligy U19 přivítali starší dorostenci Dukly na domácím hřišti v Lovosické ul. v Praze Na Proseku vrstevníky z akademie Dynama České Budějovice. Hosté v uplynulém ročníku celostátní ligy se umístili na čtrnáctém místě a v současném ročníku po devíti odehraných kolech byli na 13. místě tabulky se ziskem 10 bodů a skóre 7:22 (Dukla na 16. místě se sedmi body). Duklácký dorost chtěl odčinit poslední výsledkově nevydařené zápasy s moravskými týmy a tak na sebe narazil útočný styl Dukly proti zabezpečené obraně s nebezpečnými protiútoky Dynama. Výsledkem byla dělba bodů po základní hrací době a bod navíc pro hosty, kteří byli úspěšnější v penaltovém rozstřelu.