Proti Žižkovu nastoupíme v pátek

9. 10. 2018 | Redakce

Proti Žižkovu nastoupíme v pátek

V pátek 12. října od 18.00 nastoupí Dukla do třetího kola MOL Cupu proti dalšímu klubu z hlavního města, Viktorii Žižkov. Zápas se odehraje na stadionu Viktorie v Seifertově ulici na Praze 3.

Druholigová Viktoria Žižkov porazila v 1. pohárovém kole FK Brandýs nad Labem, do třetího kola prošla výhrou nad TJ Jiskra Ústí nad Orlicí. V tabulce FNL si ale nestojí nejlépe, na 14. místě má 10 bodů. V MOL Cupu si Viktorka určitě bude chtít spravit chuť po nepříznivých ligových výsledcích. V 11 kolech 2. ligy nastřílela Viktorka 14 gólů, z toho pět dal její útočník Petar Musa, což ho řadí mezi nejlepší střelce FNL. Na tohoto hráče si dukelská obrana určitě bude muset dát pozor.

Dukla je v podobné situaci jako Žižkov – v prvoligové tabulce jsme poslední, dá se u nás ale sledovat jasná stoupavá tendence. Všech 7 bodů, které máme, jsme získali během posledních čtyř zápasů. O víkendu jsme vybojovali cenné vítězství 2:0 na půdě Karviné a do pátečního utkání půjdeme v dobrém rozpoložení. V právě probíhající reprezentační pauze hráči pokračují v ligovém tréninkovém režimu, volno dostanou až o víkendu, což svědčí o vážnosti, se kterou Dukla k pohárovému zápasu přistupuje.

S Žižkovem jsme se naposled utkali v zimní přípravě sezony 2016/17, zápas skončil remízou 1:1. Úspěšným střelcem našeho týmu byl Michal Bezpalec. 

Přijďte nás podpořit na pražský souboj, společně chceme vybojovat postup!

 

Fotogalerie


Partneři klubu