FANSHOP

Teribear opět rozhýbal Duklu

17. 9. 2018 | Redakce

Teribear opět rozhýbal Duklu

Rok se s rokem sešel a Dukla opět vyrazila na Vítkov, kde se konal již 4. ročník krásné charitativní akce Teribear. Jedná se o akci Nadace Terezy Maxové dětem, kde se pojí pohyb s pomocí.

Teribear se letos podruhé konal na Vítkově. I když to nemáme z Julisky zrovna za rohem a výstup ke startu je také trošku náročný, tak se Dukláci a Duklačky nenechali odradit a v hojném počtu opět sbírali kilometry. Vínovožlutá zalila Vítkov hned první den, tedy čtvrtek 6. září. Jako v loňském roce jsme se sešli u sochy J. Žižky a naladili se na akci. Mnoho hráčů a hráček i dalších rodinných příslušníků a trenérů se na trať vracelo po celou dobu akce. FK Dukla Praha mládež nasbírala 5830,5 km a tím tedy přispěla 174 915 Kč. Krásná práce Duklo.

Děkujeme všem, kteří se pod týmem FK Dukla Praha mládež vydali sbírat dobročinné kilometry na trať. A klobouk dolů před všemi účastníky akce, před dobrovolníky, kteří se o běžce starali 24 hodin denně a díky za to, že jsme mohli přispět. Tak zas za rok!

Co je Teribear?
Jedná se o sportovně-charitativní akci. Každý účastník si symbolicky zaplatí čip, na který následně "sbírá" kilometry. Může běžet, ale je povolena i chůze. Za každý kilometr partneři akce přispějí 30 Kč. Příběhy, na které Teribear přispívá, si můžete přečíst zde.

 

Fotogalerie


Partneři klubu