V nominaci do reprezentační jednadvacítky máme dva zástupce

28. 8. 2012 | Redakce

V nominaci do reprezentační jednadvacítky máme dva zástupce

Do nominace reprezentační jedenadvacítky se dostali hned dva hráči Dukly Praha a každý za jinou zemi. Jan Pázler bude reprezentovat Českou republiku a Lukáš Štetina Slovenskou republiku.

Jan Pázler přišel do Dukly jako odchovanec Slavie, kde odehrál celkem 66 ligových minut. Po přestupu do Dukly v roce 2011 v druhé lize nastoupil celkem do 13 utkání. A od postupu do první ligy jejich počet stoupal a dnes již pravidelně nastupuje v základní sestavě. Za reprezentační jednadvacítku odehrál jedno přátelské utkání a to proti Slovensku, kde součástí základní sestavy byl i Lukáš Štetina, který je stabilním hráčem slovenské reprezentační jednadvacítky, za kterou odehrál již 11 utkání a dal 1 reprezentační gól. Ten odstartoval svou kariéru v Nitře, odkud ho koupil Metalist Charkov. Zde se ale díky velké konkurenci neuchytil a tak odešel na hostování nejprve do Prešova a teď do Dukly Praha.

Českou reprezentační jednadvacítku čeká v pátek 7. září 2012 od 16,00 hod kvalifikační utkání s Černou Horou na City Stadium Nikšič a v pondělí 10. září 2012 od 17,30 hod se utká s Walesem v Jablonci nad Nisou.

Slovenská reprezentační jednadvacítka nastoupí ke svému kvalifikačnímu utkání v pátek 7. září 2012 od 18,45 hod proti Francii a v pondělí 10. září 2012 od 18,00 hod proti Kazachstánu.

Mezi náhradníky pro nominaci je i Vojtěch Přeučil.

 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
SK Slavia Praha B
FK Dukla Praha B