• Klub

• 27.08.2018

Beseda pro fanoušky

Dukelská beseda pro fanoušky a příznivce klubu se uskuteční v úterý 18. září od 18.00 hodin na malé umělce stadionu Juliska. Přítomni a připraveni na Vaše dotazy budou zástupci vedení Dukly a zástupce hráčské kabiny A týmu.

Dukle se vstup do nové sezony nevydařil a mezi fanoušky se množí dotazy, jak chce vedení na situaci reagovat. Přijďte s námi otevřeně diskutovat a poslechnout si osobně informace o směřování klubu a sportovní strategii od těch nejpovolanějších. Věříme, že si dokážeme promluvit v přátelské atmosféře a v okruhu lidí, kterým na klubu opravdu záleží.

Na besedě Vás čeká malé občerstvení. Dozvíte se třeba také to, co se chystá v rámci oslav 70. výročí založení Dukly a další novinky z klubového prostředí. Těšíme se na Vás a doufáme, že dorazíte v hojném počtu!