• A-tým

• 20.08.2018

Na MOL Cup do Písku

První pohárové utkání letošní sezony odehraje Dukla na hřišti FC Písek. Zápas je naplánován na úterý 4. září od 17.00 hodin.

Jihočeský FC Písek nastupuje ve třetí lize, v tabulce ČFL je aktuálně na 13. místě, soutěž má ale za sebou teprve dvě odehraná kola. V minulé sezoně skončil Písek na 8. místě, tedy v horní polovině tabulky, se ziskem 54 bodů z 34 zápasů. V letošní sezoně MOL Cupu postoupil Písek v prvním kole přes divizní Soběslav. Tým hraje své domácí zápasy v moderním Městském sportovním areálu v západní části města Písek.

V kádru našeho soupeře hraje jako kapitán záložník Václav Milec, pro kterého bude zápas určitě zajímavý, protože do Písku přišel právě z Dukly (naposled hrál v sezoně 2013/14 za dukelskou juniorku).

Dukla loni zakončila svou pouť MOL Cupem už ve třetím kole, když nezvládla postoupit přes Domažlice. Věříme, že letošní pohárová sezona pro nás bude delší a radostnější.