FANSHOP

Soutěžte s Café Záhorský

15. 8. 2018 | Redakce

Soutěžte s Café Záhorský

I v rámci pátečního zápasu se můžete těšit na poločasovou soutěž. Ve hře budou tentokrát poukazy do dejvického podniku Café Záhorský.

Ve které fotbalové dovednosti prověříme soutěžící tentokrát? Poslouchejte pozorně našeho zápasového hlasatele, který vám o poločase sdělí všechny podrobnosti. Pokud se budete chtít do soutěžte zapojit, nespěchejte po skončení první půle na nákup občerstvení, ale vyčkejte na tribuně. Pro účast bude opět potřeba chytit vykopnutý míč od jednoho z našich hráčů.

A jaká cena je tentokrát připravena pro vítěze? Nejlepší soutěžící vyhraje poukaz v hodnotě 1000 Kč na konzumaci v Café Záhorský, na druhém místě čeká poukaz na 500 Kč a třetí v pořadí získá klubové dárky Dukly. 

Café Záhorský je mnohým fanouškům Dukly dobře známo, patří totiž mezi vyhlášené dejvické podniky. Bylo založeno jako sousedská rodinná kavárna, kde se nejen Dejvičáci mohou potkávat u dobrého jídla a pití připravovaného s láskou a radostí. Hlavním artiklem podniku je výborná káva Goppion pražená podle italského způsobu a vlastní pekařství. Vyhlášené jsou snídaně, které si o víkendu můžete vychutnat až do 16.00, Café Záhorský je tak ideálním místem pro rodinné brunche. Ochutnat budete moct piva z minipivovarů Záhora a Hendrych nebo vína z menších vinařství Česka a Slovenska. Za zmínku stojí také designové zařízení kavárny. Architektka Magdalena Rochová získala za realizaci podniku titul Interiér roku 2015. Kavárnu najdete na adrese Eliášova 1 poblíž stanice metra Hradčanská.

 

Fotogalerie


Partneři klubu