FANSHOP

První výjezd míří do Teplic

26. 7. 2018 | Redakce

První výjezd míří do Teplic

Ve druhém kole pojede Dukla do Teplic. Tým pod vedením Pavla Drska se utká se Severočechy v neděli 29. července od 15.00 hodin.

Teplice si v úvodním zápase sezony 2018/19 vedly lépe než Dukla, s letošním nováčkem ligy Příbramí remizovaly 1:1. Musely ale stahovat náskok Příbrami, která vedla od 17. minuty 1:0. Kapitán Admir Ljevakovič ještě před začátkem ligy vyhlásil, že Teplice chtějí, aby byla sezona úspěšnější než minulá, kdy skončily na 8. místě, což bylo za očekáváním. Na Duklu tak budou hráči pod vedením kouče Daniela Šmejkala určitě dostatečně motivovaní.

Dukla v prvním zápase přes slibný úvod podlehla 1:3 Viktorii Plzeň, jediným střelcem byl David Douděra. Náš bodový stav je tedy stále na nule, což bychom rádi změnili právě v neděli. „Na zápas s Teplicemi se hodně těším, protože naši hráči jsou zkoncentrovaní celý týden a všichni chceme uspět. Bude to určitě těžký zápas, očekávám konsolidovaného soupeře a myslím, že to bude hra na brejky. Teplice mají výborné standardní situace, ale my chceme být daleko víc na míči, než jsme byli v zápase s Plzní, z toho budeme vycházet,“ řekl trenér Dukly Pavel Drsek.

Vzájemná historická bilance je poměrně vyrovnaná. Z celkem 14 vzájemných zápasů vyhrála Dukla pětkrát, šestkrát prohrála a třikrát se remizovalo. Gólové skóre je 21:17 pro Duklu.

Nedělní zápas bude řídit hlavní rozhodčí Martin Nenadál s asistenty Kamilem Hájkem a Zdeňkem Arnoštem, čtvrtým rozhodčím bude Milan Matějček. Jako delegáti jsou nominovaní Jan Lávička a Jan Šotek. 

Poslední utkání soupeře 

1. FK Příbram - FK Teplice 1:1 (1:0)

Branky: 17. Květ – 47. Žitný.

1. FK Příbram: Švenger – Skácel (C), Tregler, Nitrianský, Nový – Květ (78. Grajciar), Kilián – Fantiš, Matoušek (85. Průcha), Hlúpik (72. Katidis) – Slepička.

FK Teplice: Diviš – Hošek, Král, Krob, Žitný (85. Shejbal) – Ljevaković (C), Vondrášek, Hora, Kučera – Vaněček, Moulis (72. Trubač).

Poslední vzájemné utkání

FK Dukla Praha - FK Teplice 0:2 (0:1)

Branky: 32. Fillo, 48. Rezek.

FK Dukla Praha: Rada (C) – Preisler (58. Schranz), Jiránek, Bezpalec, Kušnír - Tetour, Holenda, Bílovský – Holík, Djuranovič (68. Brandner), Miloševič.

FK Teplice: Diviš – Krob, Šušnjar, Král, Vondrášek – Kučera, Ljevakovič (C) – Rezek, Fillo, Hyčka (87. Vošahlík) – Vaněček.

 

Fotogalerie


Partneři klubu