PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Noví hráči v dresu Dukly

18. 7. 2018 | Redakce

Noví hráči v dresu Dukly

Dukla vítá pět nových tváří v A týmu. Většina z nich prošla mládežnickými reprezentacemi a až na Ondřeje Štursu s Duklou všichni absolvovali soustředění v Německu a nastupovali do přípravných zápasů. Tři z nich do Dukly přestupují, dva přicházejí na roční hostování.

Kmenovým hráčem Dukly je dvaadvacetiletý útočník David Bezdička, který poslední sezonu strávil na hostování v třetiligových Domažlicích. V letní přípravě si ho trenér Drsek stáhl k áčku a Bezdička se v přípravných zápasech uvedl velmi dobře – nastřílel 3 góly.

Daniel Souček přichází do Dukly ze Slavie Praha, 18. července mu bude dvacet let. Krajní obránce či záložník ale v minulé sezoně hostoval v druholigovém Táborsku, kde sbíral zápasové minuty. Nastupoval v české reprezentaci U19, nyní je součástí reprezentačního týmu U20. V první lize zatím nenastoupil.

I Štěpán Krunert je mládežnickým reprezentantem. Osmnáctiletý záložník patří do kádru české U18, do Dukly přestupuje z Bohemians 1905. Stejně jako Daniel Souček i on na svůj první ligový start teprve čeká.

Nadějný osmnáctiletý útočník Ondřej Štursa přichází na roční hostování z Viktorie Plzeň. Jako střídající hráč zatím zasáhl do dvou zápasů nejvyšší soutěže, shodou okolností byl jeden z nich proti Dukle. Ve 30. kole minulé sezony nám dal na Julisce v dresu Viktorie gól, doufejme, že nyní už se bude trefovat jen do branek soupeřů našeho klubu.

Dalším hráčem, který přichází na roční hostování, je kmenový hráč Jablonce David Breda. Hradecký odchovanec odehrál v nejvyšší soutěži 9 zápasů a okusil i Národní ligu a mládežnické reprezentace. Breda nastupuje jako záložník, je mu 22 let.

Vítejte v Dukle, pánové, ať se vám u nás daří!

 

Fotogalerie


Partneři klubu